Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com

Вітаю, мене звати Мар’яна Кавин!

Я поділяю думку про те, що бухгалтер це не професія, а стан душі. Адже більш творчої та відповідальної професії я не зустрічала!

І я вважаю себе бухгалтером…

Саме тому увесь свій час я приділяю трьом основним напрямкам:

1)   Cпілкування з бухгалтерами…

      Яке відбувається через проведення семінарів та тренінгів. І навіть коли захід проводиться у форматі он-лайн (вебінар) – я відчуваю настрій кожного та розумію, ЩО потрібно розкрити глибше, а ЩО варто скоротити і йти далі. Якщо ж захід очний – я можу бачити очі кожного з учасників, а це завжди обмін енергетикою та практичним  досвідом.

2)   Я люблю дарувати вудочку дітям…

      Звісно, що лекторська робота без практики – марна справа, особливо у бухгалтерії. Саме тому, лекторство я поєдную з практичною бухгалтерією: виступаю податковим консультантом та наставником у “найліпших дітей», які завершили вищі навчальні заклади, але навичок практичного ведення бухгалтерії не мають.

      А “найліпшими дітьми” я називаю :

  • студентів із “вогником в очах“;
  • юних фахівців , які не шукають регалій та високої зарплати з першого дня;
  • людей, які готові віддати максимум зусиль, аби знати та вміти.

     Саме цих студентів, я називаю “найліпшими“. Адже на роботу юних фахівців не беруть, бо всюди вимагають хоча б мінімальну практику та досвід.  Думаю, що більшість з нас пройшли через це. Я, як ніхто, розумію, як важливо допомогти такій дитині «зачепитися», підтримати та стати опорою на перших порах аж до практичного освоєння бухгалтерії та самостійного “плавання”. Я даю молодим фахівцям «вудочку» і отримую від того шалене задоволення. Особливо, коли проходить якийсь час – найбільшу радість приносить те, що в минулому юний фахівець- «дитина»  освоїла практичну бухгалтерію та йде далі у професійному рості. 

3)   Оптимізація – не дорівнює мінімізація…

      Через податкове консультування та проведення бухгалтерських семінарів, тренінгів я допомагаю фахівцям – професіоналам . Адже кому сьогодні потрібен бухгалтер, який рахує «все правильно». Цього не достатньо, аби мати повагу від керівництва. Адже рахувати слід і «правильно» – читай по закону і «оптимально». А зробити це можливо, лише маючи необхідний набір потрібних бухгалтерських інструментів та знань «під рукою».

У чому маю досвід

      Я завжди цікавилась процесами обліку у найрізноманітніших сферах діяльності. Так, у моїй практиці був досвід податкового консультування та ведення бухгалтерії у таких напрямах: освіта, оптова та роздрібна торгівля, зовнішньо-економічна діяльність, надання різноманітних послуг, виробництво та сфера ІТ-діяльності.

      Досвід практичного ведення бухгалтерії з 1998 року. Моя перша робота, на яку прийшла «дитиною» – ПП «Маска-сервіс». На цьому підприємстві розпочала роботу із посади секретаря, а через місяць стала головним бухгалтером. Підприємство займалося виробництвом, встановленням ролокасет та жалюзі. Через два роки я перейшла на роботу у бухгалтерію Інституту підприємництва та перспективних технологій при НУ “Львівська політехніка”, де я навчалася за спеціальністю «облік та аудит».

      Через два місяці мене перевели на посаду головного бухгалтера і там я пропрацювала 10-ть років. Наступних сім років були присвячені ТОВ Західній консалтинговій групі та надаючим компаніям:  ТзОВ «Збережені активи», ПП «Академія професійного бухгалтера». У Західній консалтинговій групі я розпочинала  кар’єру з посади бухгалтера – економіста, а завершила роботу в цій компанії директором підприємства. Cаме остання робота дала багату бухгалтерську практику та досвід, прояснила моє бачення щодо того, що я ХОЧУ та МОЖУ.

     Щоразу отримуючи знання та досвід, виникає бажання ними поділитися. За останні 15 років я здобула сертифікати САР, СІРА, IFA-внутрішній аудит та АССА DipIFR. Моя лекторська практика розпочалася у  2010 році. З того часу разом із моїми партнерами ТОВ Західна консалтингова група , Академія професійного бухгалтера , ТОВ «Бізнес Баланс» , редакцією газети «Все про бухгалтерський облік» та ін. було проведено більше ста очних та он-лайнових семінарів на яких слухачами було більше 10,5 тис. осіб. Моєю думкою почали цікавитись  професійні бухгалтерські видання .

Сьогодні я ділюсь практичним досвідом із бухгалтерами Львова, Івано Франківська, Тернополя, Одеси, Дніпра, Кропивницького, Кривого Рогу, Миколаєва, Херсону, Вінниці, Житомира, Ужгороду, Рівного та інших міст.

І я хочу наперід 🙂  ПОДЯКУВАТИ усім, з ким мені ще доведеться працювати.