Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com

ПРОГРАМА СЕРТИФІКАЦІЇ БУХГАЛТЕРІВ ПРАКТИКІВ

САР/СІРА

САР (Certified Accounting Practitioner: Сертифікований бухгалтер-практик)
СIPA (Certified International Professional Accountant: Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер)

Кому ця програма може бути корисною:

  • Мета навчання на тренінгах за програмою САР/СІРА: підвищення кваліфікації практикуючих бухгалтерів. Додати впевненості у власних силах при перевірках контролюючих органів. Навчитися формувати власне професійне судження, що базуватиметься на отриманих знаннях та навичках. Обмін досвідом та знайомство із колегами-професіоналами.
  • Корисно для: бухгалтерів, головних бухгалтерів, аудиторів, ревізорів, студентів, що стажуються, та усіх, хто БАЖАЄ здати екзамен за міжнародною сертифікацією САР/СІРА
  • Також для фахівців, які не мають на меті отримати міжнародну сертифікацію САР/СІРА проте бажають мати впевненість у власних знаннях. Також для тих, хто бажає отримати практичні навички з предметів по міжнародній сертифікації САР/СІРА.

Для чого мені сертифікат САР/CIPA?

Перегляньте відео – розповідь, можливо

після цього ви отримаєте відповідь і зрозумієте

необхідність бути одним із учасників тренінгу)

Про сертифікацію бухгалтерів за програмою САР/СІРА та АССА Діпіфр?

Основні характеристики кожної із програм – дивіться у відео та обирайте, те що для Вас є більш прийнятне

Програма сертифікації CAP/CIPA

  • Програма CAP/СІРА – це програма міжнародної сертифікації професійних бухгалтерів. Володарі сертифікатів CAP/CIPA отримують право додавати назву сертифіката до свого підпису, що відповідає міжнародній практиці. Всі іспити програми CAP/CIPA проходять російською мовою, а “Податки” і “Право” можна складати й українською.
  • Програма СІРА складається з трьох компонентів: навчання, проведення іспитів та сертифікації.
  • Секрет популярності і престижу програми полягає в тому, що всі етапи розділені між собою. Навчання проводять тренінгові центри по всій Україні, а іспити – незалежна екзаменаційна мережа, сертифікати видають своїм членам професійні об’єднання. Така розподілена система є гарантією незалежного підтвердження професійних умінь і компетенцій фахівця.

Кваліфікаційні вимоги для отримання сертифікатів CAP/CIPA

Розклад іспитів на 2020 рік

Учасники програми, можуть здавати іспити у будь-якій послідовності й не обов’язково весь комплекс іспитів за одну екзаменаційну сесію. Наприклад, в одну сесію кандидат може здати тільки управлінський облік 1, залишивши фінансовий облік 1 на наступні сесії.

Іспити екзаменаційної програми CAP/СІРА є єдиними для всіх країн-учасниць, за виключенням дисципліни податки і право, яка формується окремо для кожної з країн-учасниць. Іспити САР/СІРА є суворими і надійними.

Успішне складання іспитів екзаменаційної програми CAP/СІРА є головною вимогою для отримання сертифікатів САР та СІРА. 

Читайте у Facebook

про навчання у тренінг групах, які організовує Податковий блог Мар’яни Кавин  

Відгуки

Навчалась у Мар’яни Кавин на цьому тренінгу у 2016 році. Успішно здала іспит на САР “Фінансовий облік-1”. Дуже задоволена, що фінансовий облік читала саме Мар’яна. Доступно, чітко, грамотно, конкретні приклади з реального бухгалтерського життя. Професійний, старанний, сумлінний, відповідальний підхід до викладу матеріалу, до підготовки до іспиту та до своєї справи вцілому. Окрім всього ви отримаєте просто приємне людське спілкування і надзвичайний заряд енергії. З впевненістю скажу, Мар’яна професіонал своєї справи!

Гірняк Олена

директор, Західно-Українська Аудиторська Компанія

Доброго дня, Мар’яно!
 
Хочу подякувати Вам за підготовку до екзамену по Фінансовому обліку-1. Незважаючи на те, що кожного тижня я витрачала дві доби на поїздку до Львова з Дніпра, очикувала на потяг до другої ночі, я завдяки Вам отримала багато корисної інформації, позитивних емоцій, нових знайомств. Ваш досвід, яким Ви ділетесь зі своїми колегами, дає позитивні результати у вигляді зданих екзаменів та нового кроку до досягнення мети. Я ні разу не пошкодувала, про свій вибір навчатись саме у Вас. Ви робите добру справу и робите її з душею. Хочу Вам також побажати, подальшого розвитку у професійному плані та щоб всі Ваші мрії ставали реальністю.
P.S. Фінансовий облік-1 – 84 бали, на іспиті не було нічого такого, щоб ми  не проходили. Єдине, як Ви і попереджали не вистачило мені часу. Я невстигла розв’язати всі тести.
Також, я ще паралельно дистанційно вивчала Управлінський облік-1, іспит теж здала  (83 бали). Тож, на сьогодні маю три зданих екзамени. Хочу сказати що то було дуже важко, два предмети за один раз. Але якщо, чогось бажаєш, то немає нічого недосяжного.
 
З повагою,
Ніколенко Наталія м. Дніпро (осіння група 2018 року).

Николенко Наталья, м. Дніпро

Ти працюєш бухгалтером чи головним бухгалтером, хочеш вийти на вищий рівень бухгалтерських знань, впорядкувати, систематизувати всі свої знання по поличкам – тоді тренінг з фінансового обліку 1 по програмі САР-СІРА з Мар’яна Кавин саме для Тебе. Саме з цього тренінгу почалися зміни у моєму бухгалтерському житті, саме ці знання надали мені впевненості в собі, допомогли перемогти у конкурсі “Кращий бухгалтер України-2015”, одержати чудову роботу і долати всі перешкоди на професійному шляху. Рекомендую всім, хто дійсно хоче щось змінити на краще, прикладаючи зусилля, а не просто сидить, скиглить про тяжке життя і чекає мани з неба.

Ривак Христина, головний бухгалтер

Хочу выразить благодарность, за те знания, которые Вы передали мне. Я даже не ожидала, что у меня получится сдать экзамен. Но у меня это получилось. Я очень рада, что познакомилась с Вами, что научилась очень многому у Вас. Это бесценные знания, которые за деньги не купишь.
Спасибо ВАМ ОГРОМНОЕ. Пусть Вам хватает сил, терпения, здоровья на это большое Дело. Желаю Вам здоровья, счастья, семейного благополучия.

С ув. Грамматчикова Оксана.

Грамматчикова Оксана, г. Кривой Рог

Залишилися запитання?

Телефонуйте  068 640 20 55, 066 894 96 27 або пишіть на office@kavynm.com