Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com
Сьогодні у випуску :
Про 1-ий звітний період спрощенця

Про перший звітний період у спрощенця- підприємця

🤓 Як відомо, з жовтня цього року збільшилися візити контролерів до бізнесменів. Перевіряють неофіційних працівників, а заодно «вилазить» і все інше «добро»… 👣👀💣
😜 Замість хвилі працевлаштування «нелегальних» працівників, насправді ці перевірки викликали хвилю реєстрації фізичних осіб підприємцями.
Хто реєструється сам, а хто працівників. Причини у всіх різні, але черги, як «за ковбасою», що були ще за радянських часів – однаково довгі у всіх містах податкової України.
😍 Кілька порад щодо першого звітного періоду ФОП-а для бухгалтера, який бере в якості додаткового заробітку ведення ФОП-а. 🔥 Адже це лише з першого погляду спрощена система – СПРОЩЕНА. Насправді, спрощена система оподаткування виглядає так: «Можеш сісти на шпагат? Можу! Але тільки один раз!

👉 Короткі висновки:
1. Перший звітний період на спрощеній залежить від обраної групи

2. При виборі 1,2 групи- на єдиному податку ФОП зможе бути лише з першого числа наступного місяця. І то, це при умові, що заяву про застосування спрощеною він подав у місяці держреєстрації. А з цього випливає, що слід подати дві деки – однією прозвітуватися за загальну систему, а другою за спрощену. 😬

3. При виборі 3 групи – на єдиному є шанс бути з дати держреєстрації ФОП-ом. Але це при умові, що заява на застосування спрощеної системи буде подана протягом 10-ти днів з дати держреєстрації ФОП-а.

4. Платити ЄСВ, як за повний місяць підприємцю слід, не залежно від того якого числа він зареєструвався.

👉 Деталі дивіться у випуску ранкової кави №62

Попередні випуски тут: https://goo.gl/mmdz5L

#РанковаКаваМК