Довідки за телефоном: +38 068 6402 055 kavynm@gmail.com
Сьогодні у випуску :
Відрядження: зарплата та добові

✅ 1. Нараховувати зарплату чи ні за день, коли працівник перебуває у відрядженні , – залежить від того чи запланована робота у цей день . Звісно з урахуванням ст. 107 КЗпП ( оплата праці у вихідні та святкові)

✅  2. Якщо робота запланована- нараховуємо зарплату, але з урахуванням статті 121 КзПП, не нижче середнього заробітку

✅  3. Останній рахуємо за правилами Порядку №100 ( Постанова КМУ від 08.02.1995 №100) – за останні два місяці та із урахуванням пункту 10 (з обчисленням коефіцієнту підвищення посадового окладу).

✅  4. Добові платимо за кожний день, незалежно від запланованої роботи у ці дні

✅ 5. Якщо працівник вибуває у відрядження у вихідний день, роботодавець йому ПОВИНЕН надати інший вихідний день, а от якщо працівник повертається у вихідний день-  роботодавець МОЖЕ надати інший вихідний день

📌 Пункт №5 – випливає з Інструкції про службові відрядження , затв. наказом МФУ від 13.03.98  № 59

💥УВАГА!!! Інструкція № 59 з 1.04.2011 року поширюється на бюджетні підприємства

Але практика складається наступним чином- якщо “свого” положення про відрядження не розробили, до Вас застосовують Інструкцію №59. Тому, розробляємо своє, таке, як нам пасує. В іншому випадку, орієнтир на Інструкцію №59.

🔥І ще, середньоденна може бути вища за денну і в тому випадку, коли в розрахунковому періоді в кожному з місяців було менше робочих днів:) ніж у місяці відрядження.

Тому на “око” рахувати середню не вийде, навіть якщо оклад залишається незмінним

🤗 Більше корисних відео за посиланням: https://goo.gl/mmdz5L

 

Ділюся з Вами корисним відеофрагментом про обмін електронними документами між користувачами сервісу «Вчасно» та програмою Арт-Звіт, яке

мені надіслав контрагент, який використовує Медок – з цим питанням я звернулася до компанії-розробника програми Арт-Звіт.

 Денис Русин  представник компанії Pro ТОВ «ДІСІЕНСІ» люб’язно погодився надати відповідь у форматі відео

Користайте – усі, кому потрібно і хто мене запитував