Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com
Сьогодні у випуску :
Бухгалтерам зарплата має бути “прив’язана” до валюти

💵 Зарплата із прив’язкою до валюти – усе частіше зустрічається у практиці

І це радує!

Така практика не суперечить нормам чинного законодавства ( зокрема ст. 192 та 533 ЦКУ)  та є рекомендованою особливо у випадку, коли йдеться про оплату праці бухгалтерів:)

Можна прив’язатися до курсу НБУ чи  міжбанку, на останній день місяця або до середньомісячного курсу. Будь – який з цих варіантів є доречним.

📌 При цьому слід врахувати таку важливу деталь – якщо курс до якого ви прив’язалися знизиться – нарахована зарплата за місяць буде меншою за зарплату попереднього місяця. А це уже суперечить нормам КзПП ( ст. 32)

✍ А тому, прив’язуючись до курсу валюти пишемо ( в наказі, трудовому договорі чи положенні про оплату праці)  таку чарівну фразу: 

“ У разі якщо курс валюти на останній день місяця нижчий за курс валюти на останній день попереднього місяця – застосовується курс валюти попереднього місяця”. Звісно, це приклад для варіанту, згідно з яким гривневий еквівалент Ви привязали до курсу валюти на останній день місяця. 

😉 Насамкінець побажаю щоб Вашу зарплату прив’язали до євро:) 

 

👉 Більше корисних відео за посиланням: https://goo.gl/mmdz5L

Ділюся з Вами корисним відеофрагментом, з якого користувачі програми Арт-Звіт дізнаються як працювати з електронними касовими чеками. Арт-Звіт синхронізовано з системою електронних касових чеків E-Receipt, яку ДФС запустила у тестування, яке мені надіслав контрагент, який використовує Медок – з цим питанням я звернулася до компанії-розробника програми Арт-Звіт.  Денис Русин  представник компанії Pro ТОВ «ДІСІЕНСІ» люб’язно погодився надати відповідь у форматі відео

Користайте – усі, кому потрібно і хто мене запитував