Довідки за телефоном: +38 068 6402 055 kavynm@gmail.com
Сьогодні у випуску :
Що світить за роботу без РРО, коли він обов’язковий

Якщо без РРО

Відповідальність за незастосування РРО випливає із статті 17 ЗУ №265 Про РРО, а це :

  ✅   1 гривня – за порушення вчинене вперше;

 ✅ 100 відсотків вартості проданих товарів (послуг) за кожне наступне вчинене порушення. 

Якщо без книги

  ✅   Відповідальність діяла до 23 червня 2019 року

👉Мова йде про указ президента № 436 від 12.06.1995 року “Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки”. Останній скасовано указом президента Зеленського №418/2019 20.06.2019 ( набрав чинності 23.06)

✍ Указом № 436 була передбачена відповідальність за неоприбуткування готівки. А це – 5-ти кратний розмір неоприбуткованої суми. Запис готівкового надходження підприємцем – спрощенцем у книгу обліку доходів/ доходів та витрат – прирівнюється до оприбуткування ( пункт 18 Постанови НБУ № 148).  А тому, на “рівному місці” можна було заробити величенький штраф, розмір якого часто що ставав несумісним із подальшою підприємницькою діяльністю. 

А що натомість? Натомість законопроект №9451, який передбачає за аналогічне порушення ( неоприбуткування) двократний розмір неоприбуткованої суми. 

Наразі, це законопроект. А тому думаємо, йти у відпустку чи заповнювати книгу:) Ні, ну звісно, що заповнювати книгу:) які тут ще можуть бути варіанти:)

🤗 Більше корисних відео за посиланням:  https://goo.gl/mmdz5L

Ділюся з Вами корисним відеофрагментом про порядок реєстрації 2-го примірника акцизної накладної, у разі, якщо обидва контрагента працюють в Арт-Звіті, яке мені надіслав контрагент, який використовує Медок – з цим питанням я звернулася до компанії-розробника програми Арт-Звіт.  Денис Русин  представник компанії Pro ТОВ «ДІСІЕНСІ» люб’язно погодився надати відповідь у форматі відео

Користайте – усі, кому потрібно і хто мене запитував