Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com

Сьогодні у випуску:

Я відповідатиму на перші запитання під постом

✅У цьому випуску я відповідаю на  питання колег, що першими з’явилися під постом про дисконтування довгострокової заборгованості:

👩‍💻Светлана Бердинских

👉Добрый день! Подскажите,подлежит ли дисконтированию кредиторская задолженность по договору овердрафта сроком на три года , но с условиями погащения кредитных средств каждые три месяца?

👩‍💻Наталья Деревянко

👉Марьяна, благодарность за Ваш профессионализм 💪 и вопрос: как быть если деньги были украдены у предприятия? Подлежит такая сумма дисконтированию? (2013 год, идёт расследование, резервы не создавались). Заранее спасибо!

👩‍💻irina vuchunska

👉Дякуємо за Ваші знання! Запитання- чи підлягає дисконтуванню – придбано основні засоби лізинг з 2018р. , термін погашення 2 роки, Також придбання в 2019р. \лізинг\ на 3 роки.

👩‍💻Natalie Ostrovsky

👉Доброго дня. Підкажіть, чи дисконтувати заборгованість КБ Хрещатик (кошти на рахунках зависли з травня 2016 ?

👩‍💻Natalya Krupitskaya

👉Где опубликовали?

👩‍💻Лілія Мисько

👉Доброго дня,організація на заг. сист.отримала безвідсоткову позику на 2,5 років від такої ж організації і планує її погасити до кінця року ( в термін погашення вкладається).Як показувати цю суму в балансі,чи потрібно її дисконтувати… Якщо можна,прокоментуйте

👩‍💻Оксана Швець Мар’яна

👉Прокоментуйте, будь-ласка, чому на деяких інтернет-ресурсах пишуть, що дисконтуванню підлягає лише грошова позика, не товарна?

✅“теперішня” – це дисконтована сума майбутніх платежів (за вирахуванням суми очікуваного відшкодування), яка, як очікується, буде потрібна для погашення зобов’язання в процесі звичайної діяльності підприємства (визначення із П(С)БО 11).

👩‍💻Vyacheslav Berezyak

👉Доброго дня. Заздалегідь дякую. vbe_ca@ukr.net. Маю питання. Оскільки в обліковій політиці було описано дисконтування до довгострокової заборгованості, то чи не є розширення бази її застосування саме зміною оцінки, а не зміною облікової політики?

👩‍💻Igor Butnyk

👉А якщо погашення заборгованості передбачається не грошима, а поставкою товарів чи послуг, така кредиторка ж не підлягає дистконтуванню? На яку дату брати ставку, якщо застосовувати перспективно – 29.10 чи 31.12

👩‍💻Наталия Матиешена

👉У нас позика от нерезидента в дол. под % с 2004 г. Делаем, периодически пролонгации. Доход по банку равен расходу по банку. Если, насчитать дисконт, и поставить его в прибыль, то можно сразу подавать на банкротство. Такой налог мы не сможем оплатить.Что нам делать? Как не насчитывать дисконт?

👩‍💻Ludmila Zasenko

👉Аванс за товар висит более 5 лет, товар все обещают, деньги не возвращают и Дебеторка висит на 631сч., как это дисконтировать

👩‍💻Zlata Praga

👉Доброго дня! позика надається юриком фізику-непідприємцю кілька років і на 10 років, позика надається час від часу в межах 1 договору різними сумами. Потрібно дисконтувати? і Як? дякую!

👩‍💻Наталья Нетеса

👉Доброго дня! Чи буде вважатися довгостроковою заборгованість, яка внаслідок прострочення сплати тягнеться більше року (але згідно договору розрахунки мали бути не довгостроковими)?

Якщо підбірка була корисною- поділіться з колегами.

 🤗 дивіться інші випуски за посиланням:  https://goo.gl/mmdz5L і підписуйтеся на канал:) я готуватиму для Вас нові корисні відео