Робота з дому | Податковий блог
Довідки за телефоном: +38 073 493 86 12 office@kavynm.com

Якщо розвинути тему «робота з дому» то особисто я від такого формату кайфую і однозначно є більш продуктивною. Все просто – я б ніколи не встигла зробити все те,що зараз роблю за добу)

І поясню, що мала на увазі , що день складається з трьох приготувань- сніданок- обід- вечеря)
Мій день починається з онлайн заняття йоги або англійської. І одне і друге завершується 9:30,

СНІДАНОК)

Сніданок для чоловіка і сина – маю приготувати до 8:00, а сама вже після заняття снідаю
А далі- сідаю за роботу і в стані потоку перебуваю до обіду) цей стан непомітний у часі, тому і невідчутний ВЗАГАЛІ. Повна концетранція і мене ніхто не зачіпає, а якщо і пробує – я глуха і німа)))

ОБІД

Далі чоловік приїжджає на обід) і питає: “ ну що Мар’яночка, пообідаєм))!” я завдяки цьому я на дві годинки відриваюся від роботи. Я ще встигаю 30 хвилин покататися в лісі на велосипеді) (живу поруч)
Іноді мені здається, що якщо б мене не вишарпували на обід і вечерю – я б вмерла за комп’ютером)) бо коли працюю не відчуваю часу – взагалі. 4 години можуть пролетіти по відчуттю за 2 хвилини)
Я вже знаю про таку свою особистість- тому живу по будильнику)) кожних 2 год мені пілімкає і я роблю кілька вправ з йоги від 2-ох до 10 хв. достатньо! і це рятує! У цьому ж проміжку я “чіхраю” та обціловую мого чудового песика) Таксіка)

ЗАОДНО МОЖНА ПОПРАТИ)

Також протягом дня не важко закинути одяг в пралку, потім в сушку, потім закинути овочі- мясо в мультиварку чи духовку. Бо в обідню перерву треба думати вже про вечерю))

ЩОБ НЕ ЗДИЧАВІТИ

І щоб вдома зовсім не здичавіти – я ввечері йду пішки на заняття стретчингу або йогу, а потім… ВЕЧЕРЯ))
Робота вдома це реально єдина можливість встигнути все
Згадую, як в минулому , працюючи в офісі ховалася від всіх, гукала тихе місце, коли треба було зосередитися в тишині
Стаж роботи здому у мене вже як 8-ий рік і я ніколи не проміняю цей формат на роботу з офісу.
Так, тепер у мене свій робочий кабінет, але це лише останні 3 роки, а раніше – 5 ть років мій кабінет це спальня вночі- офіс вдень.
Так це не просто, але можливо.. Хіба ні?