Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com
Сьогодні у випуску :
ФОП загальносистемник. Неповний рік. Зразок “річного” ЄСВ

✅Як рахувати ЄСВ для загальносистемників – даю витяг із нормативного акту:

👉абзац 2-3 пункту 3 розділу ІІІ “База нарахування та розміри єдиного внеску” Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджену Наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449:

✍“Базою нарахування єдиного внеску є чистий оподатковуваний дохід (прибуток), зазначений у податковій декларації, поділений на кількість місяців, протягом яких такий платник перебував на обліку як платник єдиного внеску.

☝У разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такі платники зобов’язані визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.”

✅Норма закону №2464 (Стаття 7. База нарахування єдиного внеску) має схоже формулювання. А мої висновки дивіться у випуску. До нових зустрічей!

👉Якщо підбірка була корисною- поділіться з колегами.

🤗 дивіться інші випуски за посиланням: https://goo.gl/mmdz5L і підписуйтеся на канал:) я готуватиму для Вас нові корисні відео