Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com
Сьогодні у випуску :
 Перехідні операції – загальна та спрощена системи

✍Випуск є інформаційною підбіркою на всі випадки життя:) Перехід із загальної на спрощену та навпаки. Платник податку на прибуток стає високодохідником та навпаки- високодохідник стає малодохідником.

😮Є ситуації – несправедливі, коли має місце подвійне оподаткування. Наприклад – варіант №2 “ССО – ЗСО”. За яким, гроші надійшли на спрощеній системі оподаткування, а реалізація відбулася на загальній системі.

☝Адже , на ССО надійшли гроші, оподаткували. Перейшли на ЗСО – знову оподаткували !! СПЕЦ НОРМИ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

☝А є моменти коли на законних підставах операція взагалі не буде оподаткована, наприклад – на схемі це варіант № 4 “ССО – ЗСО”

☝На ССО відбулася реалізація – не оподаткували, перейшли на ЗСО – надійшли гроші знову не ОБ’ЄКТ.

⭕Наслідки будуть залежати від того, чи рахує платник ПНП податкові різниці.

😮Якщо не рахує – зазначена сума оминає оподаткування взагалі.

👉Якщо ж платник податку на прибуток коригує фінансовий результат на податкові різниці – то у нього буде збільшувальна різниця: “140.5.12. на суму доходу, отриманого як оплата за товари (роботи, послуги), відвантажені (надані) під час перебування на спрощеній системі оподаткування. Положення цього підпункту не поширюються на платників податків, які були платниками єдиного податку четвертої групи.”

😀Таке то..:)

Якщо підбірка була корисною- поділіться з колегами.

🤗 дивіться інші випуски за посиланням: https://goo.gl/mmdz5L і підписуйтеся на канал:) я готуватиму для Вас нові корисні відео