Довідки за телефоном: +38 068 6402 055, +38 066 8949 627 office@kavynm.com
Сьогодні у випуску :
Працівника звільнили без компенсації. Відповідальність та наслідки.
Сплата ЄСВ

🤔 Що робити, коли працівника звільнили, а про компенсацію невикористаної відпустки “забули”
1. Виплатити, як тільки про це “згадали”
2. Чому вартує виправити помилку у найближчий час

✅ Цитата із Кодексу законів про працю
Стаття 116. Строки розрахунку при звільненні
При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.
{Стаття 116 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3248-IV від 20.12.2005}

✅ Стаття 117. Відповідальність за затримку розрахунку при звільненні
В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.
При наявності спору про розміри належних звільненому працівникові сум власник або уповноважений ним орган повинен сплатити зазначене в цій статті відшкодування в тому разі, коли спір вирішено на користь працівника. Якщо спір вирішено на користь працівника частково, то розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення по суті спору.
{Частину третю статті 117 виключено на підставі Закону № 3248-IV від 20.12.2005}
{Стаття 117 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3248-IV від 20.12.2005}

✅ Стаття 233. Строки звернення до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду за вирішенням трудових спорів
“…” У разі порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому заробітної плати без обмеження будь-яким строком.

👉 Компенсація не оподатковується ЄСВ, якщо виплачується після звільнення:
У випадку нарахування та виплати роботодавцем грошової компенсацій за невикористані щорічні (основну та додаткову) відпустки працівнику після його звільнення, ЄСВ на такі суми не нараховують.
Саме такою є давня та усталена позиція фіскалів, що озвучена у свіжій ІПК від 19.08.2020 р. № 3450/ІПК/99-00-04-05-03-06.

👉 ЄСВ “буде”, якщо виплата відбувається “вчасно”:
Адже, суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток працівникам у розмірах, передбачених законодавством, входять до фонду оплати праці у складі фонду додаткової зарплати як оплата за невідпрацьований час (пп. 2.2.12 розд. 2 Інструкції № 5). Тож зазначені виплати є базою нарахування ЄСВ.

👉 ЄСВ “ НЕ буде”, якщо виплата відбувається “НЕ вчасно”:
Проте грошова компенсація за невикористані щорічні (основні і додаткові) відпустки, нарахована і виплачена після звільнення, не є виплатою за відпрацьований час, а роботодавець не має обов’язку страхувальника щодо звільненого працівника.
Важливо! Останній висновок стосується виключно виплат за НЕВІДПРАЦЬОВНИЙ ЧАС у Звіті ЄСВ – НЕ показуємо, а в 1ДФ – під ознакою 127, як інший оподатковуваний дохід.
Також важливо врахувати, що звільнена від ЄСВ – оподаткування сума не братиме участь у розрахунку пенсії працівнику

???? дивіться інші випуски за посиланням:  https://goo.gl/mmdz5L і підписуйтеся на канал:)

❤Я готуватиму для Вас нові корисні відео.